Vyberte stránku

NORSKO A ISLAND: ITINERÁŘ NA MÍRU

Je vaším snem procestovat Island nebo Norsko a nemáte čas nebo chuť trávit hodiny plánováním dovolené? Chtěli byste cestovat na vlastní pěst, ale máte strach vyjet bez cestovky? Připadáte si jazykově nevybavení? Napište mi a já vám ráda pomohu!

Nejprve společně probereme, co od cesty na Island nebo do Norska očekáváte a já vám následně podle vašich přání sestavím itinerář na míru.

Co vše je součástí itineráře na míru

→   Tipy na dopravu (trajekty, vlaky, autobusy, půjčení auta, placení tunelů nebo mýtného)

→   Přehledná mapka cesty den po dni, abyste si udělali představu o vzdálenostech a přibližném čase, který strávíte na cestě

→   Konkrétní tipy na ubytování

→   Tipy na zajímavá místa a turistické atrakce

→   Přibližný rozpočet

Proč svěřit plánování Vaší dovolené zrovna mně?

Cestování je mým velkým koníčkem. Zatímco někteří lidé hledání letenek, ubytování a zajímavých míst v dané destinaci stresuje, pro mě to je zábava. 

Norsko i Island mám procestované křížem krážem. Ostatně v Norsku už přes sedm let žiji a pracuji a Island je mojí nejoblíbenější destinací, kam se neustále vracím. Nečerpám jenom ze svých zkušeností, ale denně čtu články a zkušenosti jiných cestovatelů. Ráda se s vámi proto podělím o tipy na zajímavá místa, který ne každý turista navštíví. 

Cena za itinerář na míru

Základní cena přípravy itineráře na míru je 500 Kč/h. Celková cena bude záviset na komplexitě Vašich požadavků. Maximální cenu si ale domluvíme předem a pokud příprava potrvá méně hodin, pak zaplatíte méně.

Co od vás potřebuji za informace

  Zda máte zájem o norský nebo islandský itinerář 

 V kterém měsíci a na jak dlouho byste rádi jeli

  Jakou máte představu o dopravě? Jeli byste raději vlastním autem nebo si chcete půjčit auto na místě? Nebo naopak preferujete hromadnou dopravu?

•  Jakou máte představu o charakteru dovolené? Chcete vidět spíše města a historické památky nebo podnikat výlety do přírody?

•  Preferujete kempování nebo ubytování v apartmánech či hotelu?

 S jakým rozpočtem počítáte?

Jak to bude probíhat

1.   Potom co obdržím vaší zprávu, tak se vám ozvu s doplňujícími informacemi a návrhem ceny

2.    Pokud s tím souhlasíte, tak se pustím do vypracování vašeho itineráře na míru 

3.  Pošlu vám náhled itineráře v PDF

4.  Po obdržení platby vám odešlu celý materiál v PDF

5.   A vy se můžete soustředit na to, abyste si dovolenou užili a nestresovali se přípravami

reference

Moc děkuji Radce Staňkové za veškeré rady ohledně Islandu, kam jsem se letos vydal poprvé a sám! Ať už rady ohledně kempování, stopování a nebo míst které je dobré navštívit…. Opravdu jsem využil každou radu, nehledě na pomoc při vybírání vybavení, opravdu můžu jen a jen chválit a děkovat!

Michal Prokop

V začátku plánování naší rodinné cesty po Norsku jsem náhodou objevila velmi poutavý blog RealCampLife, který spravuje Radka s Ivarem. A protože se nám líbily všechny jejich rady a postřehy, využili jsme jejich nabídku a nechali si od nich vytvořit itinerář na celé tři týdny. Ani jednou jsme se neztratili, ani jednou jsme se nenudili a domů jsme si dovezli jedinečné zážitky, plno krásných fotek bez davů a chuť se do Norska zase někdy vrátit.

Irena Kadrnožková

Děkuji Radce za velmi ochotny přístup s vypracováním mého itineráře při plánování mé cesty po Norsku. Její cenné rady a osobní zkušenosti s touto krajinou mi umožnily naplánovat cestu i na méně známá krásná místa v zemi fjordů. S jejím přispěním se o to víc těším na nezapomenutelnou dovolenou.

Edita Trckova

Radka, autorka Realcamplife, mi perfektně a mile poradila s plánováním dvoutýdenního roadtripu z Trondheim na Lofoty a zpět! Má přehled snad o všem v Norsku. Poradila jak ohledně půjčení auta, MHD v okolí Trondheim, doporučila nějaký parádní treky …

Pavel Čermák

Máte dotaz? Napište mi!

online casino