Itineráře na míru


ITINERÁŘE NA MÍRU

NORSKO & ISLAND

Itinerář na míru Norsko ukázka

PROČ SVĚŘIT PLÁNOVÁNÍ VAŠÍ DOVOLENÉ PRÁVĚ MNĚ?

Cestování je mým velkým koníčkem. Zatímco některé lidi hledání letenek, ubytování a zajímavých míst v dané destinaci stresuje, pro mě to je zábava. 

Norsku už žiji a pracuji přes osm let. Island je mojí nejoblíbenější destinací, kam se neustále vracím. Obě země mám tedy procestované křížem krážem i kolem dokola. Například jenom v roce 2020 jsem strávila 6 měsíců na cestách po západním Norsku.  

Nečerpám jenom ze svých zkušeností, ale denně čtu články a zkušenosti jiných cestovatelů i turistických agentur . Ráda se s vámi proto podělím o tipy na zajímavá místa, která jsou běžným turistům ukrytá.

Radka Realcamplife cestovatelský blog o Norsku

CO JE SOUČÁSTÍ ITINERÁŘE NA MÍRU

DOPRAVA

Ať se rozhodnete pro dopravu vlastním autem nebo letecky, poradím vám nejvýhodnější letenky nebo trajektové spojení.

MAPA

Itinerář zahrnuje orientační mapu celého výletu. Součástí je také interaktivní mapa všech turistických atrakcí a ubytování v aplikaci Google My Maps.

Turistické atrakce

Každý den zahrnuje podrobně popsané informace o zajímavých místech nebo horských túrách včetně ceny vstupného, parkovného nebo výškového profilu trasy.

tipy na ubytování

Do itineráře zařazuji tipy na konkrétní ubytování nebo kempy ve vámi zvolené cenové relaci, eventuelně tipy na free camping.

ITINERÁŘE NA MÍRU – Ukázka

JAK BUDE NAŠE SPOLUPRÁCE PROBÍHAT?

Poptávka

Do prvotního emailu mi ve zkratce popište vaši představu ideální dovolené.

Osobní konzultace

Poté se domluvíme na termínu krátkého rozhovoru přes Skype nebo Whats App, kde si ujasníme vaše představy o itineráři.

PLATBA

Po finálním odsouhlasení vaší představy vám pošlu fakturu. Po jejím zaplacení se pustím do vypracování itineráře.

Vypracování itineráře

Itinerář vypracovávám do 3 týdnů od objednání. V případě zájmu je možné se domluvit na rychlejším dodání. Výsledný soubor vám zašlu ve formátu pdf.

Itinerář na míru Island ukázka

Kolik stojí vytvoření itineráře na míru?

Itinerář na míru Norsko ukázka

Cena za vytvoření itineráře na míru je 7.500 Kč za itinerář do 14 dnů včetně.


Delší itineráře 9.900 Kč. 

Itinerář

Podrobný itinerář, který vás provede den za dnem vaší dovolenou po Norsku nebo Islandu ve formátu .pdf a .doc.

Interaktivní mapa

Mapa Norska nebo Islandu, na které jsou zaneseny všechny body zájmu (POI) a tipy na ubytování.

JE PRO VÁS ITINERÁŘ NA MÍRU moc drahý?

Rádi byste si nechali poradit ohledně cesty do Norska, ale cena za vypracování itineráře na míru je na vás moc vysoká? 

Ráda vám pomůžu s konzultací vašeho navrženého itineráře formou online konzultace. Pošlete mi svůj itinerář a informace o tom, co si od dovolené slibujete. Já se na něj ráda podívám a pak ho s vámi zkonzultuji. 

Cena za konzultaci je 2000 Kč.

(Cena zahrnuje 30 minutovou online konzultaci & 30 minut mojí přípravy.)

Reinanuten treky v Norsku

REFERENCE

Moc děkuji Radce Staňkové za veškeré rady ohledně Islandu, kam jsem se letos vydal poprvé a sám! Ať už rady ohledně kempování, stopování a nebo míst, které je dobré navštívit…. Opravdu jsem využil každou radu včetně pomoci při vybírání vybavení. Opravdu můžu jen a jen chválit a děkovat!
Michal Prokop
(Itinerář Island)
Radka, autorka Realcamplife, mi perfektně a mile poradila s plánováním dvoutýdenního roadtripu z Trondheim na Lofoty a zpět! Má přehled snad o všem v Norsku. Poradila ohledně půjčení auta, MHD v okolí Trondheim, doporučila nějaký parádní treky …
Pavel Čermák
(Itinerář Norsko)
Všechno sedělo, bylo to výživný, ale fakt hodně dobrý, nabušený zážitkama, a to už jsme fakt něco projeli. Těším se na případnou další spolupráci – Norsko, Patagonie.
Hynek Luňák
(Itinerář Island)
Děkuji Radce za velmi ochotný přístup s vypracováním mého itineráře při plánování mé cesty po Norsku. Její cenné rady a osobní zkušenosti s touto krajinou mi umožnily naplánovat cestu i na méně známá krásná místa v zemi fjordů. S jejím přispěním se o to víc těším na nezapomenutelnou dovolenou.​
Edita Trčková
(Itinerář Norsko)
V začátku plánování naší rodinné cesty po Norsku jsem náhodou objevila velmi poutavý blog RealCampLife, který spravuje Radka s Ivarem. A protože se nám líbily všechny jejich rady a postřehy, využili jsme jejich nabídku a nechali si od nich vytvořit itinerář na celé tři týdny. Ani jednou jsme se neztratili, ani jednou jsme se nenudili a domů jsme si dovezli jedinečné zážitky, plno krásných fotek bez davů a chuť se do Norska zase někdy vrátit.​
Irena Kadrnožková
(Itinerář Norsko)