Vyberte stránku

NORSKO A ISLAND: ITINERÁŘ NA MÍRU

Je vaším snem procestovat Island nebo Norsko a nemáte čas nebo chuť trávit hodiny plánováním dovolené? Chtěli byste cestovat na vlastní pěst, ale máte strach vyjet bez cestovky? Připadáte si jazykově nevybavení? Napište mi a já vám ráda pomohu!

Nejprve společně probereme, co od cesty na Island nebo do Norska očekáváte a já vám následně podle vašich přání sestavím itinerář na míru.

Co vše je součástí itineráře na míru

→   Tipy na dopravu (trajekty, vlaky, autobusy, půjčení auta, placení tunelů nebo mýtného)

→   Přehledná mapka cesty den po dni, abyste si udělali představu o vzdálenostech a přibližném čase, který strávíte na cestě

→   Konkrétní tipy na ubytování

→   Tipy na zajímavá místa a turistické atrakce

→   Přibližný rozpočet

Proč svěřit plánování Vaší dovolené zrovna mně?

Cestování je mým velkým koníčkem. Zatímco někteří lidé hledání letenek, ubytování a zajímavých míst v dané destinaci stresuje, pro mě to je zábava. 

Norsko i Island mám procestované křížem krážem. Ostatně v Norsku už přes sedm let žiji a pracuji a Island je mojí nejoblíbenější destinací, kam se neustále vracím. Nečerpám jenom ze svých zkušeností, ale denně čtu články a zkušenosti jiných cestovatelů. Ráda se s vámi proto podělím o tipy na zajímavá místa, který ne každý turista navštíví. 

Cena za itinerář na míru

Cena za itinerář na míru do Norska nebo na Island je 3000 Kč. Pokud se nedomluvíme jinak, tak finální PDF společně s interaktivní mapou obdržíte do 10 dní od objednání itineráře. 

Co od vás potřebuji za informace

  Zda máte zájem o norský nebo islandský itinerář 

 V kterém měsíci a na jak dlouho byste rádi jeli

  Jakou máte představu o dopravě? Jeli byste raději vlastním autem nebo si chcete půjčit auto na místě? Nebo naopak preferujete hromadnou dopravu?

•  Jakou máte představu o charakteru dovolené? Chcete vidět spíše města a historické památky nebo podnikat výlety do přírody?

•  Preferujete kempování nebo ubytování v apartmánech či hotelu?

 S jakým rozpočtem počítáte?

Jak to bude probíhat

1.   Potom co obdržím vaší zprávu, tak se vám ozvu s doplňujícími informacemi a návrhem ceny

2.    Pokud s tím souhlasíte, tak se pustím do vypracování vašeho itineráře na míru 

3.  Pošlu vám náhled itineráře v PDF

4.  Po obdržení platby vám odešlu celý materiál v PDF

5.   A vy se můžete soustředit na to, abyste si dovolenou užili a nestresovali se přípravami

reference

Moc děkuji Radce Staňkové za veškeré rady ohledně Islandu, kam jsem se letos vydal poprvé a sám! Ať už rady ohledně kempování, stopování a nebo míst které je dobré navštívit…. Opravdu jsem využil každou radu, nehledě na pomoc při vybírání vybavení, opravdu můžu jen a jen chválit a děkovat!

Michal Prokop

V začátku plánování naší rodinné cesty po Norsku jsem náhodou objevila velmi poutavý blog RealCampLife, který spravuje Radka s Ivarem. A protože se nám líbily všechny jejich rady a postřehy, využili jsme jejich nabídku a nechali si od nich vytvořit itinerář na celé tři týdny. Ani jednou jsme se neztratili, ani jednou jsme se nenudili a domů jsme si dovezli jedinečné zážitky, plno krásných fotek bez davů a chuť se do Norska zase někdy vrátit.

Irena Kadrnožková

Děkuji Radce za velmi ochotny přístup s vypracováním mého itineráře při plánování mé cesty po Norsku. Její cenné rady a osobní zkušenosti s touto krajinou mi umožnily naplánovat cestu i na méně známá krásná místa v zemi fjordů. S jejím přispěním se o to víc těším na nezapomenutelnou dovolenou.

Edita Trckova

Radka, autorka Realcamplife, mi perfektně a mile poradila s plánováním dvoutýdenního roadtripu z Trondheim na Lofoty a zpět! Má přehled snad o všem v Norsku. Poradila jak ohledně půjčení auta, MHD v okolí Trondheim, doporučila nějaký parádní treky …

Pavel Čermák

Mám zájem o itinerář: