Vyberte stránku

ZÁPADNÍ NORSKO

Verze pro fajnšmekry
750
  • 190 Popsaných turistických tras
  • 80 Nejkrásnějších norských vodopádů
  • 180 Sloupových kostelů, muzeí, pevností a dalších kulturních památek
  • Adrenalinové i rodinné aktivity
  • Tipy na unikátní ubytování
  • Doživotní přístup
  • Pravidelné updatování mapy
ČESKÁ VERZE
Mapa Norska: Verze pro fajnšmekry

Interaktivní mapa Norska pro fajnšmekry je soubor více než 700 zajímavých míst na jihu a západě Norského království zanesených do aplikace Google My Maps. Jednotlivé body jsou označeny přehlednými ikonkami a rozděleny do vrstev podle kategorií: turistické trasy, vodopády, majáky, kostely a muzea, unikátní ubytování atd. Všechna místa jsou doplněna o krátký popis a odkazy na oficiální zdroje informací.

Mapa je skvělým pomocníkem pro plánování dovolené do Norska pro všechny, kteří chtějí poznat o něco více, než jen notoricky známé turistické atrakce. Ocení ji ale i ti, kteří v Norsku už nějaký pátek žijí a hledají inspiraci na víkendové cesty.

V porovnání s mapou Norska (Best Of) obsahuje verze pro fajnšmekry zhruba dvakrát tolik míst.  

RECENZE

Můžete přestat googlovat. Tahle mapa má totiž všechno. Od zajímavých míst k vidění a aktivity až po tipy na túry nebo zajímavé hotely. Svoje preference můžete filtrovat podle tematického seznamu nebo jen procházet vámi vybrané oblasti mapy. Skvělé na Radčině mapě je také to, že je vytvořena přes google aplikaci, což umožňuje bezproblémovou práci jak na PC, tak na telefonu, plus získáte spoustu dalších informací jako hodnocení uživatelů, obrázky nebo odkazy na webové stránky. Zdá se, že pro příští návštěvu Norska už nemusíte do knihkupectví, abyste získali starověkého průvodce LP.
Luboš Hladký
Mapa západního Norska: Verze pro fajnšmekry
Radčinu interaktivní mapu Západního Norska jsme využili při naší týdenní cestě s roční holčičkou - s mímem už nemám čas a ani chuť si vše o destinaci zkoušet nastudovat sama, navíc u méně známých skvostů to bývá i nemožné, takže jsem moc ocenila všechny informace, které poskládala Radka dokupy. Jako milovnici map a prostorové komunikace mi ohromně vyhovoval formát, který je - nechápu proč - na trhu vlastně unikátní a inovativní; ostatní destinační produkty vám prodají text a fotky, ale polohu na mapě už si musíte spojovat sami. Radka prodává vrstvu Google Maps, což je naprosto geniální - žádná appka/kniha navíc, prostě někde jedete, otevřete mapu a vidíte okamžitě barevně rozklíčované tipy na přírodní i kulturní a další zajímavosti v okolí. Paráda!!!
Zuzana Blažková
Mapa západního Norska: Nejkrásnější místa
"Ráda si plánuji svoje dovolené sama. Na druhou stranu mě nebaví trávit desítky hodin u počítače, abych vyhledala zajímavá místa a zjistila potřebné informace k cestě. Informace z papírových průvodců zase často zastarají dřív, než se na cestu vydám. Tohle je super nápad na formu stále aktuálního přehledného průvodce. Obsahuje všechno co potřebuji. Bylo by skvělé, kdyby časem přibyly další země."
Zuzana Hnátková
Mapa západního Norska: Verze pro fajnšmekry
V lete chceme stráviť dovolenku v Nórsku na Lofotoch. Hľadala som informácie, lenže je ich tak veľa, že som nevedela kde začať. Až som objavila túto stránku a na nej Interaktívnu mapu Lofotov a Západného Nórska. Nakoľko som ju v praxi ešte nevyskúšala (až v lete) môžem zhodnotiť len prvé dojmy z máp 🤔. Ale už teraz môžem napísať, že to vyzerá úžasne. Všetko na jednom mieste, v češtine, krásne rozrtiedené s popismi a odkazmi na stránky. A veľmi sa mi páčia turistické ciele s časom výstupov, mapou, náročnosťou. Krásna mapa, ktorá určite stojí za to si ju kúpiť. Ďakujem Radke za skvelú prácu s mapami 👍. Už teraz sa teším ako nám mapy spríjemnia a uľahčia dovolenku 😏.
Adriana Gazova
Mapy západního Norska a Lofot

Interaktivní mapa jižního a západního norska: ukázka

Interaktivní mapa západního Norska Realcamplife
Interaktivní mapa západního Norska Realcamplife2
Interaktivní mapa západního Norska Realcamplife3
Interaktivní mapa západního Norska Realcamplife4